Interiéry na zakázkuVyrobíme Vám kompletní interiér domu či bytu na míru!

Máte konkrétní představu vašeho interiéru či chcete poradit s jeho návrhem? Ať už jste příznivcem provence stylu, či moderního, skandinávského, venkovského, industriálního nebo dáváte přednost minimalismu, vyjdeme Vám vstříc a dořešíme každý detail. Dejte nám vědět a zpracujeme Vám cenovou nabídku. Pokud se chystáte renovovat byt nebo dům a potřebujete sladit interiér účelně a prakticky přesně podle Vašich požadavků, budete potřebovat také kvalitní stavební firmu s širokým záběrem stavebních činností a servisem. Naše firma rovněž tyto služby nabízí, disponujeme vlastními pracovníky.

Naši zaměstnanci Vám vždy vyjdou vstříc, a proto při realizaci interiérů bytů a domů a při rekonstrukci bytových jader, zajišťujeme kompletní servis, tzn. důsledné zaměření, návrhy (vizualizace), výběr materiálů, barev a komponentů, poradenství a stavební dozor tak, aby bylo pamatováno na co nejvíc detailů.

Sledujeme nové moderní trendy, nové materiály, technologie a prvky. Nabízíme praktické řešení interiéru s ohledem na vysokou funkčnost, účelnost a design.