KUCHYNĚ NA MÍRU realizace Ostrava, Frýdek-Místek, Opava, Karviná a okolí

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností každé domácnosti. Je to místo společných setkávání celé rodiny nad dobrým jídlem a také by mělo být funkčním zázemím pro přípavu a vaření jídel. Pro správnou kuchyň je velice důležité, aby byla praktická a příprava jídla tak byla co nejjednodušší, ale také musí splňovat určité nároky na design, aby poskytovala příjemné prostředí a perfektně ladila s celou domácností.

Zabýváme se zakázkovou výrobou designových, moderních i retro kuchyní a nábytku již přes 15 let. Samozřejmostí jsou komplexní služby, od přípravných prací, zajištění instalací, montáže, dodávky spotřebičů všech značek, výroby nábytku až po jeho profesionální montáž.

Při výběru kuchyně bychom si měli uvědomit, že je to součást domácnosti, která by nám měla sloužit po dlouhá léta. Pokud Vás nebaví klasické kuchyně z obchodů, ale chcete kuchyň na míru, která bude přesně splňovat Vaše představy, pak jsme tu právě pro Vás.

Dobře navrhnutá a zpracovaná kuchyňská linka vám usnadní práci v kuchyni, veškeré spotřebiče budou prakticky umístěny a kuchyňská pracovní deska bude výškově přizpůsobena přímo pro Vás. Vše v moderním designu dle Vašich představ a požadavků.

Co vše realizujeme v rámci kuchyní?

S ČÍM VÁM RÁDI POMŮŽEME?