Hotely, restauraceStylový nábytek na míru

Komplexní vybavení hotelových interiérů

Vyrábíme hotelový nábytek a realizujeme komplexní dodávky interiérů formou generální dodávky - vybavujeme lázeňské domy, hotely a penziony.  Pomůžeme vám navrhnout a profesionálně zařídit interiéry vašeho hotelu.

Dnes je více než kdy jindy dobrý interiér záležitostí módních trendů a životního stylu. Chuť a styl jsou však vždy velmi individuální - umíme pro vás vytvořit optimální návrh interiéru a přitom nikdy nezapomínáme především na funkčnost a praktičnost řešení.

Stylově se můžeme přizpůsobit každému objektu - náš vyráběný nábytek na míru je v prvé řadě moderní, ale může být dle vašeho přání ve stylu klasickém či konzervativním. Výhodou všech našich výrobků je originální design, který sami neustále vyvíjíme a zdokonalujeme, vysoká kvalita a preciznost zpracování a díky vybudovanému technologickému zázemí i velmi přijatelná cena.

Nábytek pro restaurace

Ať už otevíráte novou restauraci, nebo máte v plánu nahradit starý restaurační nábytek - u nás si můžete nechat vyrobit dřevěný nábytek přímo pro Vaši restauraci, který Vám bude "ušitý" rozměrově a dispozičně. To vše ve vynikající kvalitě a za výhodných podmínek. Dodáváme nábytek do interiéru ale také do exteriéru.

Náš zahradní nábytek pro restaurace a hospody se standardně vyrábí s povrchovu úpravou lazurou. Pro použití v gastro je ale vhodné na tuto lazuru ještě aplikvat transparentní čirý lak, který zajistí snadnější údržbu a zejména čištění nábytku po polití nápoji. Tuto další ochrannou vrstvu nátěru Vám rádi naceníme na vyžádání, cena se bude odvíjet zejména od počtu objednaných kusů.

Pokud chcete mít stylově vybavenou a zařízenou předzahrádku před vaší restaurací je vkusné pořídit a vybavit zahrádku masivním zahradním nábytkem, který se vyzanačuje dlouhou životností, pevnou konstrukcí a v neposlední řadě neméně důležitým pohodlím pro vaše hosty, kteří si atmosféru stylově vybavené restaurace velice oblíbí.