Vestavěné skříně realizace Ostrava, Frýdek-Místek, Opava, Karviná a okolí

Hledáte-li praktický a komfortní způsob využití prostoru, jsou řešením vestavěné skříně. Variabilní systém pro šatní skříně se skládá ze dvou částí – svislé posuvné, nebo otevírací dveře a policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Skříně vyrobené na míru jsou flexibilní, praktické a díky poctivému řemeslnému zpracování i vysoce kvalitní.

Vestavěné skříně se zhotovují ze základního konstrukčního materiálu, což jsou laminované dřevotřískové desky s různými povrchy opatřené tvrzenou hranou ABS 0,5 mm, která zajišťuje dlouhou životnost .

Dveřní křídla se skládají z nosného rámu a výplně. Výplně dveří je možno vybírat z široké nabídky dezénů laminodesek, skel, zrcadel, ratanu, bambusu aj. Doplňky pro ukládání, jako např. výsuvné drátěné koše, zásuvky, věšáky na kalhoty, sklopné tyče atd. Vám pomohou optimálně využít celý prostor, zpřehlední jej a zpříjemní přístup ke všem uloženým věcem.

O vysoké úrovni našich služeb a vestavěných skříní vypovídá vysoká míra spokojenosti zákazníků, kteří se na nás obrací opakovaně. Nezanedbatelný je i podíl nových zákazníků, kteří se na nás obracejí na základě referencí spokojených zákazníků.

Proč vestavěné skříně s námi?

S ČÍM VÁM RÁDI POMŮŽEME?